Prečo mať po ruke testy na analýzu vody?

Jazierkové testy - testy vodyKvalifikovane posúdiť kvalitu vody v jazierku je možné iba pomocou testov. Umožnia nám urobiť analýzu vody rýchlo, jednoducho a spoľahlivo. Na základe analýzy zistíme, čo sa v jazierku deje a ako mu môžeme pomôcť.

V prípade, že sa spoliehame iba na vizuálne posudzovanie vody, použitie prípravkov na úpravu vody sa môže minúť účinku a jazierku vôbec nepomôžeme. Aplikácia prípravkov v tomto prípade je v polohe: “skúsim – uvidím“.

 

 

 

 

Test Set Oase Aqua Activ (pH, NO2, KH, GH)

Optimálna užívateľská sada pre efektívnu kontrolu vody. Meranie pH hodnoty, uhličitanovej tvrdosti, celkovej tvrdosti vody a obsahu dusitanov.
Balenie = 50 testov

Oase AquaActiv QuickSticks 6in1

AquaActiv QuickSticks 6in1 testy vodyTestovacia sada Oase pre rýchlu, jednoduchú a bezpečnú analýzu 6 najdôležitejších hodnôt. Behom jednej minúty zistíte potrebné informácie o stave vody v jazierku.
Test: Cl2, pH, GH, KH, NO2, NO3
Otestujete 50 vzoriek vody (300 parametrov).

 

 

 

Test pH

TetraPond pH testy vodyAko sa rybky budú cítiť v jazierku, závisí od kyslosti vody. Voda v jazierku má byť mierne kyslá. Rozvoj rias je spomalený. Pomocou testu na pH zistíme, aká je kyslosť vody, zároveň nám poskytne radu, čo treba urobiť.
Balenie = 45 testov

 

 

 

Test NO2 Nitrate

TetraPond NO2 testy vodyS pomocou tohto testu sa za niekoľko minút dozvieme, aké vysoké je zaťaženie vody dusičnanmi, tiež pokyn, čo treba urobiť.
Balenie = 45 testov

 

 

 

Quick Test 6 v 1

TetraPond 6 in 1 testy vodyTest: pH, KH, GH, NO2, NO3, Cl2 v jednom. Rýchle zistenie všetkých uvedených parametrov.
Balenie = 20 prúžkov.

 

 

 

 

 

Uverejnené v Nezaradené

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*