Naše služby

Návrhy záhrad

Či už plánujete upraviť a skrášliť okolie Vášho nového domu, alebo chcete zrekonštruovať už existujúcu záhradu, radi Vám pomôžeme s návrhom zelene pre Váš "kúsok raja".

Návrhy záhrad

Realizácie záhrad

Disponujete návrhom záhrady od nás, iného záhradného architekta, alebo máte úplne jasnú predstavu o Vašej vysnívanej záhrade? Obráťte sa na nás a my prenesieme farby zelene z "papiera" do reality.

realizácie záhrad, výsadba letničiek

Návrhy a realizácie zavlažovacích systémov

V oblasti zavlažovacích systémov vypracujeme návrh, dodáme materiál, zavlažovací systém nainštalujeme prípadne vymeníme starý na nový. Je len na Vás, pre ktorú službu / služby sa rozhodnete. (Závlahy záhrad, závlahy okolia firiem, závlahy v záhradných centrách a škôlkach, závlahy pestovateľských plôch, závlahy v úžitkových záhradách, zavlažovanie dreva na skládkach a pod.)

Návrhy a realizácie závlah

Realizácie okrasných jazier

Pritiahnite do záhrady ešte viac života a doprajte si relax pri zvuku tečúcej vody. Záhradné jazierko Vám navrhneme aj zrealizujeme.

Realizácie okrasných jazier

Zelené parkovanie

Realizácie spevnených plôch so zatrávňovacích dosiek, tzv. zelené parkovanie (parkoviská, príjazdové cesty a vjazdy do garáží, chodníky v záhrade, cyklotrasy, športové plochy a pod.).
V prípade záujmu o len o materiál Vám zatrávňovacie dosky či rohože dodáme na požadované miesto.

Zelené parkovanie - Spevnené plochy so zatrávňovacích dosiek

Ryhovanie / drážkovanie

Rozhodli ste sa pre realizáciu zavlažovacieho systému svojpomocne, alebo len potrebujete dotiahnuť elektrický kábel k altánu, či bazénu v záhrade? Pomocou zemného drážkovača Vám vyhĺbime ryhy šírky 10 cm s hĺbkou do 45 - 50 cm. Tento spôsob hĺbenia rýh je veľmi šetrný aj v už hotových záhradách so zapestovaným trávnikom. V kombinácii so zlupovačkou trávnej mačiny nebudete o 2 - 4 týždne vedieť, že sa v trávniku niečo kopalo.

drážkovanie, ryhovanie

Zlupovanie trávneho koberca / mačiny

Pomocou zlupovačky trávneho koberca je možné zrezať trávnik do pásov širokých 30 cm s hrúbkou do 3,5 cm. Je to ideálny stroj pre obnovu starých alebo poškodených trávnikov, odstraňovanie mačiny, zrezanie mačiny pre realizáciu výkopov a pod.

zrezávanie trávneho koberca

Inštalácia, spustenie a servis robotických kosačiek

Ponúkame kompletnú inštaláciu, spustenie a servis robotických kosačiek značky Wiper (Ambrogio, ZCS) a Belrobotics.

Robotické kosačky Wiper