UVC lampa – predčisťovacie zariadenie

Jazierková filtráciaPriezračne čistá a zdravá voda sa stará o nezakalené potešenie z jazierka. Čo ale robiť, keď plávajúce riasy alebo iné kaly spôsobia zelenú vodu? V tomto prípade existuje taktiež pomoc. Jednoducho použijete UVC predčisťovacie zariadenie v kolobehu vody, ideálne pred filtrom. Svetelný lúč vo vnútri predčisťovacieho zariadenia plávajúce riasy ničí. K pripojeniu potrebujete len zásuvku. Aký výkon by malo UVC zariadenie mať, závisí na type jazierka a množstve vody. Zatiaľ, čo tu pôsobí profesionálna technika, nemusí majiteľ jazierka robiť vôbec nič: Rýchlouzáver umožňuje jednoduché čistenie, plášť je veľmi robustný a montáž vďaka rozsiahlemu príslušenstvu viac než jednoduchá.

 

 

 

UVC lampa BitronBitron UVC

Integrovaný automatický čistiaci rotor UVC lampy Bitron nepretržite čistí kremičité trubice a zaisťuje optimálny účinok. Obtoková technika umožňuje individuálnu reguláciu prietokového množstva na UVC lampe.

 

 

 

Tip!
K dosiahnutiu optimálneho účinku je nutné v pravidelných intervaloch vymieňať UVC žiarivky. Účinná svietivosť UVC žiarivky je 8000 hodín. Výmena žiarivky je taká jednoduchá ako výmena žiarovky.

Uverejnené v Nezaradené

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*