Priezračne čistá voda: Clear Water System (CWS)

Priezračne čistá voda: Clear Water System (CWS)Celoročne biologicky čistá voda bez veľkej námahy – čo pre množstvo majiteľov jazierok doposiaľ znelo ako sen, sa dá vďaka systému Clear Water dosiahnuť celkom jednoducho. Systém pozostáva až zo šiestich rôznych navzájom zladených komponentov, ktoré sa ako sada stávajú manažérom jazierka. Dokonale navzájom zladené plnia úlohy inteligentného čistenia jazierka. Filter jazierka tak monitoruje teplotu a môže svoj výkon podľa potreby meniť a prípadne zapnúť integrovanú UVC lampu. Výsledkom nie je len dokonale čistá voda, ale úspora energie dosahujúca až 20%. Aby ste si mohli priezračnú vodu užívať čo možno nerušene, filter Filtomatic CWS sa automaticky čistí od usadzovaného blata a iných nečistôt. Ostáva tak viac času pre pôžitok a jasný pohľad na život v jazierku.

Filtračné čerpadlo Oase AquaMax

Filtračné čerpadlo Aquamax Eco CWS

Filtračné čerpadlo Aqumax Eco CWS Srdce systému Clear Water pracuje energeticky efektívne a spoľahlivo. Dokonca i častice nečistôt až do veľkosti desať milimetrov sú odčerpané z dna jazierka do filtra – prvý krok k priezračnej vode.

Filtračný systém Oase FiltoMatic

Filter Filtomatic CWS

Živiny a škodlivé látky naviazané v bahne sú cez filtračný systém odstraňované v biologicko-mechanických procesoch z vody. Systém vo filtroch FiltoMatic CWS kontroluje teplotu vody a aktivuje v prípade potreby čerpadlo na bahno rovnako ako UVC zariadenie. Filtračný modul je k dostaniu v troch rôznych veľkostiach.

Štartovacie filtračné baktérie Oase BioKick

Štartér filtra BioKick CWS

Štartér filtra Biokick obsahuje mikroorganizmy a živiny baktérii. Tie sa starajú o rýchle osadenie filtračného bahna mikroorganizmami, ktoré odbúravajú nečistoty. Vysokovýkonné baktérie odbúravajú živiny a zbavujú vodu jedovatých látok.

Plávajúci skimer Oase SwimSkim

Hladinový skimer SwimSkim CWS

Nečistoty ako lístie a živiny, ktoré sa do jazierka dostávajú cez jeho povrch, znižujú kvalitu vody. Povrchový "vysávač", ktorým je jazierkový skimer SwimSkim CWS ich odstraňuje predtým, ako klesnú na dno a zásobuje jazierko pre život dôležitým kyslíkom. Usadeniny na dne jazierka sú rozvirované a dostávajú sa tak do filtra.

Okysličovacia sada Oase OxyTex Set

Prevzdušňovač jazierka OxyTex CWS

Kyslík je dôležitý pre udržovanie dobrej kvality vody, pretože udržuje mikroorganizmy nažive. OxyTex prevzdušňuje vodu, spôsobuje cirkuláciu vody a vďaka svojmu vzhľadu podobnému rastlinám ponúka veľkú plochu k osídleniu mikroorganizmami, ktoré odbúravajú živiny. Prevzdušňovač jazierka môže zvýšiť účinnosť filtra až o 25%.

Krycia skala pre tlakové filtre Oase FiltoCup

Krycie skaly FiltoMatic Cap CWS

Dekoratívny plášť s povrchom prirodzene posypaným pieskom chráni FiltoMatic CWS zakopaný do zeme. Zakrytie do skalnatého dekóru je odolné voči vplyvom počasia a zapadá vďaka svojmu designu blízkemu tomu prirodzenému nenápadne do záhradného sveta. Technika v záhradnom zariadení a krajine okolo jazierka sa tak stáva takmer neviditeľnou.


Uverejnené v Nezaradené

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*