Voda v záhrade

Okrasné jazerá

Okrasné jazierka

Vodná plocha je stredobodom záujmu v záhrade a centrom života. Je to miesto, kde žijú v harmónii ľudia, ryby aj rastliny. Voda v záhrade je zdrojom radosti. Obdivuhodný vodný svet sa dá jednoducho, rýchlo a individuálne realizovať v každej záhrade. Pozrite návod, rady a inšpirácie ako zrealizovať svoj sen o vodnom svete vo vlastnej záhrade.

Kúpacie jazerá

Kúpacie jazerá

Kúpať sa v tichu a súkromí svojej záhrady je snom nejedného milovníka vody. Nemusí to byť iba kúpanie v modrej plastovej nádrži. Čo tak zaplávať si v objatí rastlín a v čistej nechlórovanej vode, tak ako v prírode. Takéto kúpanie si užijete v prírodnom kúpacom jazere. Možno pri ňom príjemne relaxovať, nabrať nové sily bez toho, aby sme za oddychom museli cestovať na veľké vzdialenosti.

Fontány

Fontány

Fontány patria k najstarším prvkom malej architektúry. Boli ozdobou stredovekých námestí, barokových záhrad, zámockých nádvorí a pod. Aj dnes sú ozdobou námestí a reprezentatívnych miest. Popri tradičných miestach si fontány získavajú čoraz väčšiu obľubu v uzavretých priestoroch, vestibuloch, halách firiem, hotelov a pod. Dnešné fontány charakterizuje rôznorodosť vodných obrazcov, osvetlenia a materiálov.