Dekorácie

Záhradné a interiérové dekorácie

Každý človek si chce miesto, kde trávi svoj čas, či už pracovný alebo voľný, upraviť a prispôsobiť tak, aby sa na tomto mieste cítil príjemne. Môže sa jednať o interiér domu, bytu, záhradu, terasu, ale aj kanceláriu alebo iné miesto.

Počas realizácie domu či záhrady sa v prvom rade riešia funkčné a praktické veci. Keď sú tieto hotové, presúva sa pozornosť na dotvorenie a tzv. zútulnenie priestoru. Na tento účel sú využívané rôzne doplnky a dekorácie, ktoré môžu okrem dekoratívnej funkcie prinášať tiež úžitok.

Water Entertainment - Vodné dekorácie

Oase Water Entertainment

Voda striekajúca do výšky v štrkovom lôžku, vodné lúče preskakujúce z jednej časti jazierka do druhej, či rôznofarebné svetelné kreácie, to všetko zabezpečia "umelci" z radu Water Entertainment od spoločnosti Oase. Pomocou nich môžete rýchlo a jednoducho zmeniť svoju záhradu na divadelné pódium. A koncert môže začať.

Budete si priať tráviť v záhrade čo najviac svojho voľného času. Budete v nej relaxovať, načerpávať nové sily, vodiť sem svojich priateľov, známych, stane sa vašou druhou obývačkou.

Tieto vodné hry pritom nevyžadujú na svoju prevádzku žiadne veľké jazierka, alebo nádrže s veľkou vodnou plochou a sú celkom nenáročné na priestor. Postačí im malá zberná nádoba na vodu zakopaná do zeme alebo malé diskrétne jazierko z PVC fólie. Toto môžete jednoducho zamaskovať štrkom a okruhliakmi.

Sú ovládateľné pomocou diaľkového ovládanie, ktoré umožňuje ľahký a pohodlný výber rôznych prednastavených programov.

Dekorácia Oase Water Quintet

Water Trio / Quintet / Quintet Creative / Water Jet Lightning

Krásne vodné efekty zabezpečené troma alebo piatimi individuálne nastaviteľnými tryskami uspokoja aj tie najnáročnejšie požiadavky. Rýchlosť a výšku fontány v rozmedzí od 30 do 140 cm je možné voliť cez vopred nastavené programy pomocou diaľkového ovládania. Intenzita osvetlenia z vysokokvalitných LED krúžkov sa mení v závislosti na výške fontány.

Vodnými hrami Water Trio / Quintet môžete oživiť záhradné jazierko umiestnením v plytkej zóne alebo záhradu umiestnením do štrkového lôžka.

Dajte voľnosť svojej fantázii a vytvorte si nádhernú vodnú dekoráciu so sadou Water Quintet Creative. Päť samostatných čerpadiel s tryskami môžete ľubovoľne rozmiestňovať a pomocou diaľkového ovládania meniť výšku fontán či intenzitu osvetlenia v predprogramovaných režimoch.

Water Jet Lightning vytvára vodné lúče hrajúce najrôznejšími farbami, ktoré je možné uviesť na scénu pomocou diaľkového ovládania, cez pevne nastavené programy. Dĺžka vodného lúča sa môže plynule meniť. Program náhodnej voľby "random play" strieda všetky nastavenia pri meniacich sa farbách vodného lúča. Energeticky efektívna a bezpečná 12 V technika a rýchla inštalácia sú charakteristické aj pre vodnú hru Water Jet Lightning.

Betónová fontána v záhradeMedzi dekorácie patria tiež fontány, ktoré môžu byť v nespočetných tvaroch, z rôznych materiálov a určené na rôzne použitie (plávajúce jazierkové fontány, mestské fontány, záhradné fontány, interiérové fontánky a pod.)

» Zobraziť záhradné fontány z betónu «