Záhradné bazény

Dávate pri kúpaní v záhrade prednosť klasickým bazénom pred kúpacími jazerami s prírodnou vodou? Nie každému vyhovuje kúpať sa v spoločnosti rýb. Preto ak sa rozhodnete pre klasický bazén, splníme aj takúto vašu požiadavku.

Ponúkame kvalitné bazény česko-slovenskej firmy Diamant Unipool , ktorá patrí medzi absolútnu špičku medzi výrobcami bazénov s produkciou až 500 bazénov za rok.

Prečo bazén Diamant?

Pri výrobe a montáži bazénov Diamant sa využívajú najnovšie technológie. Špeciálna automobilová technika umožňuje prepraviť k zákazníkovi zmontovaný bazén do rozmeru 12,00 x 4,50 m. 40% produkcie bazénov je exportovaných do Nemecka, Rakúska, Poľska a Ukrajiny. Na výrobok aj montáž je najdlhšia záruka na trhu s bazénmi (min. 10 rokov). Bazény Diamant patria k absolútnej špičke aj k vďaka veľmi zaujímavým cenám a samozrejmosťou je servis do 24 hodín.
Zapustené záhradné bazény

Vysoko kvalitné bazény sú vyrábané z trvanlivého, stálofarebného a mrazuvzdorného plastu, odolného proti ÚV žiareniu, v hĺbke do 150 cm. Dĺžku, šírku a tvar je možné vyrobiť podľa požiadaviek zákazníka.

čítaj viac »

Zastrešenie bazénov

Zastrešenie bazénu Vám poskytne komfortný a účelný spôsob, ako predísť znečisteniu vody kontamináciou dažďom alebo nečistotami z ovzdušia a z okolitého prostredia a súčasne ušetrí Váš čas a peniaze potrebné na údržbu bazénu a chemickej úpravy vody.

čítaj viac »
Fotogaléria

(stavba záhradných. bazénov)