Vodné hry - Tak nádherné a pritom jednoduché a nenáročné na inštaláciu

Water Entertainment

Voda striekajúca do výšky v štrkovom lôžku, vodné lúče preskakujúce z jednej časti jazierka do druhej, či rôznofarebné svetelné kreácie, to všetko zabezpečia "umelci" z radu Water Entertainment od firmy Oase. Pomocou nich môžete rýchlo a jednoducho zmeniť svoju záhradu na divadelné pódium. A koncert môže začať.

Budete si priať tráviť v záhrade čo najviac svojho voľného času. Budete v nej relaxovať, načerpávať nové sily, vodiť sem svojich priateľov, známych, stane sa vašou druhou obývačkou.

Tieto vodné hry pritom nevyžadujú na svoju prevádzku žiadne veľké jazierka, alebo nádrže s veľkou vodnou plochou a sú celkom nenáročné na priestor. Postačí im malá zberná nádoba na vodu zakopaná do zeme alebo malé diskrétne jazierko z PVC fólie. Toto môžete jednoducho zamaskovať štrkom a okruhliakmi.

Sú ovládateľné pomocou diaľkového ovládanie, ktoré umožňuje ľahký a pohodlný výber rôznych prednastavených programov.

Water Quintet Creative

Water Quintet Creative Dajte voľnosť svojej fantázii a vytvorte si nádhernú vodnú hru s touto sadou. Päť samostatných čerpadiel s tryskami môžete ľubovoľne rozmiestňovať a pomocou diaľkového ovládania meniť výšku fontán či intenzitu osvetlenia v predprogramovaných režimoch.Pre viac informácií a technických špecifikácií ohľadom vodnej hry Water Quintet Creative navštívte náš internetový obchod AQUAGARDEN.


Water Quintet Creative Water Quintet Creative Water Quintet Creative Water Quintet Creative Water Quintet Creative Water Quintet Creative Water Quintet Creative


Water Trio / Quintet

Water Quintet - Vodná hra Oase Krásne vodné efekty zabezpečené troma alebo piatimi individuálne nastaviteľnými tryskami uspokoja aj tie najnáročnejšie požiadavky. Rýchlosť a výšku fontány v rozmedzí od 30 do 140 cm je možné voliť cez vopred nastavené programy pomocou diaľkového ovládania. Intenzita osvetlenia z vysokokvalitných LED krúžkov sa mení v závislosti na výške fontány.

Vodnými hrami Water Trio / Quintet môžete oživiť záhradné jazierko umiestnením v plytkej zóne alebo záhradu umiestnením do štrkového lôžka.

Pre viac informácií a technických špecifikácií ohľadom vodnej hry Water Trio navštívte náš internetový obchod AQUAGARDEN.

Water Trio Water Trio Water Trio Water Quintet Water Quintet Water Quintet Water Quintet


Water Starlet

Water Starlet - Plávajúca fontána Water Starlet je plávajúca fontána, ktorú však nie je problém umiestniť ani na pevný podstavec, čo do štrkového lôžka. Túto kompaktnú vodnú hru je možné, tak ako aj všetky ostatné vodné hry Oase z rady Water Entertainment, veľmi rýchlo a jednoducho nainštalovať. Päť trysiek vybavených LED krúžkami zabezpečí tvorbu krásnych vodných efektov, ktoré je možné voliť pomocou diaľkového ovládania. Čerpadlá aj osvetlenie využíva bezpečnú 12 V technológiu, takže plávajúca fontána Water Starlet môže byť použitá aj v kúpacom jazere.

Pre viac informácií a technických špecifikácií ohľadom plávajúcej fontány Water Starlet navštívte náš internetový obchod AQUAGARDEN.


Water Jet Lightning

Water Jet Lightning Water Jet Lightning vytvára vodné lúče hrajúce najrôznejšími farbami, ktoré je možné uviesť na scénu pomocou diaľkového ovládania, cez pevne nastavené programy. Dĺžka vodného lúča sa môže plynule meniť. Program náhodnej voľby "random play" strieda všetky nastavenia pri meniacich sa farbách vodného lúča. Energeticky efektívna a bezpečná 12 V technika a rýchla inštalácia sú charakteristické aj pre vodnú hru Water Jet Lightning.

Pre viac informácií a technických špecifikácií vodnej hry Water Jet Lightning navštívte náš internetový obchod AQUAGARDEN.